KAS MES ESAME?

Šiandieniniame pasaulyje kuriame vyrauja skubėjimas, sparta retai susimąstome apie save, savo gyvenimo kokybę. O mūsų gyvenimo kokybė priklauso, kiek turime laisvalaikio, kiek galime leisti laiko savo malonumui. Tad ar neverta kartais sustoti ir pagalvoti. Kam visa tai? Kur aš bėgu ir skubu, nejau noriu pralenkti laiką.

Ateik pas mus į Blackball, kuriame pailsėsi, pabūsi tarp savo bendraminčių. Tai puiki proga ne tik pažaisti rusišką biliardą, pulą ar snukerį, bet ir galimybė praleisti laiką su savo šeima. Pasimėgauti buvimu kartu.

Blackball įkurtas 2008 metais ir yra mėgiamas daugelio klaipėdiečių ir miesto svečių. Tai jauki atmosfera, šiuolaikiškas interjeras, puikus baras, kuriame bus patenkinti visų šeimos narių poreikiai.

Pas mus rasite 2 snukerio stalus - tai sportas, kuris yra mėgiamas profesionalių žaidėjų. Taip pat rasite 5 pulo stalus: Sam K-Steel bei Dynamic 3 - tai pulo stalai profesionalams. Geros žaidiminės charakteristikos ir palanki kaina – savybės reikalingos gerai biliardinei. Šie stalai atitinka EPBF reikalavimus.

Taip pat čia puiki proga pažaisti ir rusišką biliardą - turime 4 stalus. Bandymų stendo pagalba atrinkta bortų guma ir specialus tvirtinimas, kiаurai per akmens plokštę, užtikrina gerą ir tolygų rutulio atšokimo kampą.

Mūsų stalai komplektuojami tiktai “ PROFESSIONAL BILLIARD SLATE” natūralaus skalūno biliardo stalo plokštėmis, kurios yra suprojektuotos Europoje, įvertinus visus žaidimo ir ilgaamžiškumo niuansus ir 100 procentų patikrinamos, kad atitiktų kokybės reikalavimus.

Žaidiminės savybės patvirtintos ICP sertifikatu ir sportininkų atsiliepimais aukščiausio lygio čempionatuose.

Blackball - tai puiki vieta pailsėti, pažaisti ir atsipalaiduoti jums ir jūsų šeimai. Viskas sukurta jums, kad jaustumėtės gerai, maloniai ir pailsėjęs tęstumėte savo darbus.

AR JAU REZERVAVAI STALĄ?

PAS MUS GALĖSITE

·    Mėgautis biliardu

·    Stebėti sporto rungtynes

·    Dalyvauti turnyruose

·    Švęsti šventes

Darbo valandos 

Pirmadienis – Ketvirtadienis 12:00 – 00:00
Penktadienis – Šeštadienis   
12:00 – 02:00
Sekmadienis
12:00 – 00:00                                                                          

Adresas

H. Manto g. 31 (PC Žemaitija)
Klaipėda, LT-92336

Kontaktai

info@blackball.lt
+37065557772